Home Analizy duchowe Nasze połączenia energetyczne z pupilami – przykład

Nasze połączenia energetyczne z pupilami – przykład

by admin

Na czym polega analiza?
Energia może przepływać między wszystkimi istotami, ale nie zawsze tak się dzieje. Kiedy wykonuję analizę relacji, zwracam uwagę właśnie na przepływ energii między czakramami. Często też wysyłamy do kogoś (bardziej lub mniej świadomie) energię, np. wsparcia, seksualną, energie z serca, ale ona nie dochodzi do tej osoby lub nic nie wraca do nas. Dzieje się tak z kilku powodów, np. partner jest zablokowany na jakimś konkretnym poziomie (zawsze wskazuję: na jakim, skąd, co z tym zrobić), partner jest przyszyty lub zależny od kogoś z przeszłości, partner ma kogoś „na boku” i energia ucieka do tej osoby lub my tylko myślimy, że coś robimy, a tak się nie dzieje, nie ma akcji przez nasze własne ograniczenia. Te często nieuświadomione zależności w relacjach wypisuję punkt po punkcie w analizie.

Spójrzmy jeszcze na poszczególne cechy i co one rodzą w połączeniach na czakramach:

1. Czakram podstawy → kontakt z ziemią, materia, wspólne życie, bezpieczeństwo, przywiązanie, energia wsparcia, odrabianie/przerabianie czegoś, również zdrowie, pieniądze.

2. Czakram sakralny → kreatywność, współżycie seksualne, bliskość, ciepło, otwarcie.

3. Czakram splotu słonecznego → emocje, wzajemne zrozumienie, wspólne projekty, sznur karmiczny.

4. Czakram serca → miłość, głębokie uczucia, szacunek.

5. Czakram gardła → otwartość, jedność, podobne zainteresowania, wiedza.

6. Czakram trzeciego oka → cele, widzenie świata, wpływanie na siebie, wzajemne widzenie i rozumienie siebie.

7. Czakram korony → jedność na głębszym poziomie, duchowe zrozumienie.

W odczycie imiona zamieniam na: ON – ONA, ONA – ON, ON – ON 2, ONA – ONA 2 itp.

Właściwy odczyt

Gucio.

Odczyt 1.

Benek.

Odczyt 2.
  1. Czakram podstawy (na czerwono) odpowiedzialny jest za materię, bezpieczeństwo, również zdrowie, pieniądze, wspólne życie.

Odczyt 1. Gucio ma dobry kontakt z ziemią. Piesek potrafi dawać, wspierać, co widać w połączeniu czakramów. Po prostu od niego dostajesz energię.

Odczyt 2. Benek z kolei wykazuje całkowity brak kontaktu (przepływu) na czakramie podstawy ze swoją panią (ONA w analizie). Energie Benka lecą raczej do pana (ON w analizie).

  1. Czakram sakralny (na żółto) odpowiedzialny jest za bliskość, kreatywność, pieniądze, zdrowie, ciepło, seks.

Odczyt 1. Bardzo ciekawa technika i dosyć zaawansowana jak na pieska. Gucio potrafi zwiększać i zmniejszać amplitudę energii (mocno ją podnosić i obniżać). Tym sposobem wspiera panią i pana, potrafi również leczyć energiami płynącymi z czakramu sakralnego.

Odczyt 2. U Benka jest inaczej. Benek raczej pobiera energię od pani (ONA) i kieruje ją do pana (ON). Benek jest raczej takim naczyniem zaciągającym energię z innych, by zaraz zgromadzone energie skierować do swojego pana (lub jeszcze kogoś). Przypominam, że czakram sakralny u ON jest zablokowany (odcięty). Czakram zamknięty przyczynia się do: artretyzmu, choroby narządów płciowych, impotencji, choroby przewodu moczowego, choroby krwi i układu limfatycznego.

  1. Czakram splotu słonecznego (na pomarańczowo) odpowiedzialny jest za wspólne projekty, emocjonalność, kontakt, zrozumienie wzajemne.

Odczyt 1. Gucio nie kieruje żadnych energii (również emocji) do ONA. Natomiast jest wpięta w brzusio pieska rura, która dużo energii w niego „koduje”. Rura płynie z zewnątrz, z tyłu, czyli od kogoś z domu.

Odczyt 2. Benek dostaje energię i to są dwie wiązki energii: stała i zmienna amplituda. Napisałem „uczył się”, czyli piesek uczy się od swojego właściciela różnych emocji, postaw, zachowań. To jest bardzo młoda dusza. Gucio jest dużo starszy i „mądrzejszy”.

  1. Czakram serca (na zielono) odpowiedzialny jest za miłość, głębokie uczucia, akceptację, empatię.

Odczyt 1. Istnieje duża miłość u Gucia dla swoich właścicieli, płynie tu również mocny strumień energii. Napisałem pomiędzy wami „rozumie”, czyli Gucio rozumie, dlaczego musiał zostać w domu oraz sytuację odejścia i separacji, zmian w klanie rodzinnym.

Odczyt 2. Silna więź („W”) na sercu. Jest to stałe połączenie. Tu odpowiadam na pytanie z emaila: „Nie wolno tego odcinać. Trzeba po prostu zostawić”.

  1. Czakram gardła (na niebiesko) odpowiedzialny jest za komunikację, zrozumienie, wiedzę, intelekt, podobieństwo, równość (jak splot).

Odczyt 1. Jest stałe połączenie na tym poziomie. Napisałem „Z”, co oznacza „zrozumienie”. Znowu tu wychodzi mądrość Gucia.

Odczyt 2. Tutaj jest dziwnie, bo rysunek mógłbym nawet odbić (odwrócić). To jest tak, jakby Benek spełniał rolę pośrednika, łącznika i kiedy dostaje informację (z tyłu), kieruje ją dalej.

  1. Czakram trzeciego oka (na różowo) odpowiedzialny jest za jasnowidzenie, ale w analizie oznacza zrozumienie bez słów, bliskość, podobieństwo, uzupełnianie się.

Odczyt 1. Gucio kieruje energię z trzeciego oka do ONA, ale jest postawiona ściana między wami. Gucio cały czas komunikuje subtelnie: „Czemu mnie nie rozumiesz?”, „Czemu nie słyszysz?”. To jest bardzo – subtelnie oczywiście – gadatliwy pies. ONA postawiła ścianę na środku. Informacja tam płynie: „nie chcę widzieć”, „nie chcę słyszeć”. Dlaczego nie chcesz widzieć, co wymazujesz z rzeczywistości?

Odczyt 2. Benek. Tutaj widzę, że to pierwsza klasa szpieg. Nawet to napisałem w analizie. Rozumiem, że koty są wszelkiej maści szpiegami, ale pies? Benek wysyła energię (informację) do czakramu trzeciego oka ONA, wyciąga część energii i przesyła dalej (patrz w lewo, poza ciało). Przypuszczam, że informuje subtelnie, co robi jego pani. Kogo informuje? Łatwo się domyślić w tej sytuacji.

Podsumowanie

To są bardzo ciekawe analizy. Sporo mówią o waszej relacji, połączeniu, bliskości.

Gucio jest starą duszą, doświadczoną, mądrą. Potrafi leczyć, wzmacniać, popychać. Niestety do jego brzuszka wchodzi gruba rura, która go „troszkę” dusi i koduje w różne informacje. Na sercu jest miłość i zrozumienie.

Tutaj do zrobienia jest odpięcie tej rury ze splotu – pewnie to jest działanie ON lub innej kobiety. To jest tak, jakby ta „rura” miała też odcinać, izolować od pani i nastawiać Gucia przeciwko niej.

Trzecie oko. Zrezygnować z własnej „niechęci” do widzenia sytuacji taką, jaka jest. Popatrzeć na Gucia z miłością, bo nawet jeśli jesteś daleko od niego, połączenia nadal są aktywne i nie wolno ich odcinać. Można, a nawet trzeba go zwolnić z zasilania ciebie, leczenia (patrz czakram podstawy i sakralny), niech nic nie bierze od ciebie, żadnych chorób i emocji.

To jest mądry pies, rozumie sytuację, ale ma trochę „wkurzenia”, bo on mówi do ciebie subtelnie, a ty traktujesz go trochę jak „głupka”, odwracasz wzrok. Nie. Należy popatrzeć mu w oczy i powiedzieć (mówić słowami i myślami) do niego: kocham cię, twoje energie wracają do ciebie, dziękuję, że rozumiesz, jesteś i byłeś przy mnie.

Benek

To jest zawodnik pierwsza klasa. Taki negocjator, szpieg, który uczy się życia, ale też widać, że pewnych działań (oddziaływań subtelnych). Benkowi nie należy oddawać swoich energii z czakramu sakralnego. Rozumiem, że jego cel (misja) jest szczytny, czyli leczyć jakiegoś domownika, ale w ten sposób uzależniamy go od siebie.

Jak to uwolnić? Po prostu skupić się na tym, przeciąć więzy na czakramie sakralnym między wami i uwolnić zobowiązania do leczenia i oddawania mu energii. Wytłumaczyć w myślach Benkowi, że to już nie jest potrzebne, jest wolny od tego działania na wszystkich poziomach.

Otrzymałem emaila zwrotnego

Nikodemie, to jest normalnie genialne i ja jestem z siebie zadowolona, bo tak wiele czuję, a, cholewka, tak ciągle szukam potwierdzeń. Niemniej cieszę się, że je znajduję. Na przykład dzięki takim osobom jak TY. Do wszystkich plików zrobię na spokojnie komentarze, bo niesamowicie zgodne jest to z tym, co tu w materii się teraz „odprawia”. Guciowi mówiłam i widziałam, że mnie słucha. Dziękuję.

You may also like