Home Inspiracja Kolejna książka – Duchowy Matrix

Kolejna książka – Duchowy Matrix

by admin

Książka Poza dualizmem została skończona – tutaj więcej informacji.

Dostaje dużo pytań o treści: „Gdzie można kupić książkę Energia Miłości?”. Nie mam wolnych egzemplarzy, wydawca wydrukował tylko 1600 egzemplarzy, a licencja została rozwiązana (prawa wróciły do mnie). Chyba największym zaskoczeniem dla mnie było przyjęcie książki. Mimo tego, że była ona sprzedawana na dziale rozwoju osobistego w księgarniach i wielu ludzi kupowało ją tylko dlatego, że moje nazwisko kojarzyło im się z motywacją, to jednak kiedy książka trafiała w ręce osób, które interesowały się duchowością, ezoteryką była fenomenalnie przyjmowana. Wiele osób pisało, że jest to jeden z ważniejszych podręczników duchowych napisanych po czasach Steinera. To są wielkie słowa. Dziękuję za nie.

Kiedy czytam prośby o ponowne wydanie tej książki – odmawiam, ponieważ książka wymaga odświeżenia, przebudowania i zmiany języka. Różnicę będzie szczególnie widać między Energią Miłością a Poza dualizmem. Obecnie mój język, mimo że nadal wymaga ręki redaktora, jest prostszy, mniej apostolski, odnoszę się do spraw, które można „uchwycić”. Energia Miłości poza błędami związanymi z falami wydzielenia, bandą dwunastu, wolno-niewolno, odwoływaniem się do obcej energii, ma w swoim jądrze pewien brak. Dlatego zacząłem kolejny projekt. Energia Miłości przejdzie przebudowę i transformację w Duchowy Matrix. Wiele z rozdziałów zostanie odłożonych na bok, wiele nowych zostanie umieszczonych. Wszystko jednak związane z przysłowiowym Matrixem. Ten projekt, pisanie, sprawdzanie już rozpocząłem. Dokładnie rok temu zacząłem pisać Poza Dualizmem. Jednak Duchowy Matrix postaram się skończyć jak najszybciej (daję sobie od 3 do 5 miesięcy).

Dlaczego Duchowy Matrix jest potrzebny? Ponieważ moja ostatnia pozycja Poza dualizmem potrzebuje fundamentu, starszego brata, bo pewne pojęcia mogę nie być zrozumiałe. Powstanie i trzecia książka – ale to będzie już prezent, bo materiał mam już w dużej części zebrany. Powstanie trylogia, bo taki jest plan.

Możesz mnie wspierać regularnie lub przez jednorazową donacje. Całość zostanie skierowana na koszty życia lub odłożona na redakcje, skład. Przedział do 10 tysięcy pozwala wydać razem ze sklepem w formie ebooka. Przedział do 20 tysięcy daje możliwość wydania w formie papierowej (nakład 1500 egzemplarzy). Dziękuję. I do dzieła.

458zł/20.000zł

Proszę o wpisanie w tytule „Donacja”. Dzięki.

Konto: 15 1050 1214 1000 0092 2600 3227
PayPal

You may also like