Home Życie i inspiracja Indywidualizacja – kawałek z książki….

Indywidualizacja – kawałek z książki….

by admin

To jest kawałek bardzo zaawansowanej sesji, która będzie zamieszczona w książce. Każdy proces zostanie wyjaśniony: co, z czego, po co i dlaczego tak. Kiedy zacząłem czytać ten kawałek bardzo się ucieszyłem, bo to jest temat w ogóle nieporuszany we współczesnej duchowości. Tutaj temat dotyczył indywidualizacji wyższej jaźni, ale będą sesje, które dotyczą indywidualizacji samej duszy, jak dusza to przechodzi. Jestem podekscytowany, bo ta książka dopiero pokaże: co jest dostępne, możliwe.

Cytuję (bez redakcji tekst): „Nikodem: Dusza i wj wycofują całą energie jaką skierowały (zainwestowały) w światy i kreacje Anunnaków i Lucyfera. Wszystko to teraz wraca do wj, do jej poziomu. A te światy w miejsce twojej energii wypełniają się energią Nadjaźni. I odbieramy glejtowi, który mówił, że jak nie zasilasz to się nie wcielasz w ich światy, wszelką moc.

Nawet niższe światy nie mogą funkcjonować bez elementu wolnej woli. Natomiast wola została zakłócona tylko w systemie matrixa gdzie przeciwstawiło się ją systemowi karmy. Czyli karmie i sztucznym prawom, nie tylko stworzonym (zaprogramowanym) przez Lucyfera, Arymana, Metatrona, Białego, nadało się większe znaczenie niż wolnej woli i miłości. Tak jakby poczucie winy i kary miały większą wartość niż wola i miłość. Sama wibracja tych postaw i zasad pokazuje, że tak być nie może, to jedno wielkie kłamstwo.

I teraz niech twoja wj integruje i zagęszcza ciało uczuć i myśli ze swojej wibracji i doświadczenia, które zebrała od początku swojego istnienia. Niech przyjmie pomoc jakiejś starszej Nadjaźni lub mojej istoty na jej poziomie, jeśli tego potrzebuje.

[po chwili]

Brawo. Jakie piękne ciało myślowe.

Patryk: Kosmos bym powiedział.

Nikodem: I chyba coś odpadło z was/z niej. Coś co brzmiało: „Nie jestem sama”, „Nie jestem pozostawiona”, „Nie jestem upadła”. Bo to oddzielenie od Źródła/Nadjaźni/Jedności mogło tworzyć traumy. Ale co ciekawe, duszy ta trauma nie dotyczyła, nie dotykała jej.

Patryk: Może bardziej pośrednio niż bezpośrednio. Czyli jest powrót do domu dla każdej części.

Nikodem: I to jest piękny cykl istnienia, który jeszcze przed Przebudowami się nie zdarzał tak często, bo ta banda go blokowała.

Ładnie to nazwałeś. Powrót do domu.

Patryk: WJ tego chciała. Cała ta praca, to inwestycja.

Nikodem: Ziemie może i przejęły jaszczury, drako, szaraki, Lucyfer, czarni. Ale Przebudowy zrobiły jedną ważną rzecz: odblokowały te integracje, którą teraz można wykonać. Ciała duszy i wj się szybciej indywidualizują, nie ma zastoju na poszczególnych poziomach.

Patryk: Tak. WJ tego chciała, impuls był już z tego poziomu, bo informacja poszła od ciebie jak fala.”

You may also like