Home Inspiracja Poza dualizmem – zbiórka na nową książkę

Poza dualizmem – zbiórka na nową książkę

by admin

Kochani dopiero teraz czuję gotowość do napisania nowej książki. Ostatnią Dbaj o siebie skończyłem pisać w 2017 roku. Pięć lat przerwy to spory okres, ale od tego czasu sporo się zmieniło we mnie. Wierzę, że od tego czasu dużo zmieniło się również w tobie.

Struktura książki będzie dotykać pracy z duszą, ale pod kątem pracy podstawowej i bardziej zaawansowanej, której nie przedstawiłem w żadnej publikacji ani na stronie. Będą poruszał takie tematy jak, np. o indywidualizacji dusz i wyższych jaźni, ciała podziemne, jak doprowadzić do indywidualizacji, czyli to są takie tematy, który poruszam w tej formie jako jedyny na świecie. Jednak główny nacisk książki będzie dotyczył białych i czarnych wzorców, ponieważ na czarne wzorce reagujemy dosyć szybko, ale na białe wplecione w naszą strukturę biologiczną, społeczną, rodziną już mniej lub wcale. I to jest fascynujący temat.

Termin jaki sobie wyznaczyłem na skończenie pisania książki to dwa miesiące. Będę jednak potrzebował Twojej pomocy. Mamy w naszym kraju „Polski Ład” dlatego za działalność gospodarczą za te dwa miesiące zapłacę prawdopodobnie od 3.4 do 3.6 tysięcy złotych (sic!). Same koszty utrzymania (te z mojej strony, minimalne bez jedzenia) za ten okres to 3 tysiące. Koszt redakcji i składu ponad 2 tysiące (chociaż teraz wszystkie ceny podskoczyły więc nie wiem). W jakiej formie zostanie wydana książka to już będzie temat na kolejny wpis. Do wydawcy prawdopodobnie nie oddam, bo nawet jeśli cały nakład się sprzedaje to nie zwracają się koszty napisania.

Pisanie i publikowanie artykułów na mojej stronie, zlecenia ich redakcji – to są koszty, które mogłem i z chęcią ponosiłem przez te siedemnaście lat. Pisanie książki to zupełnie inna liga, bo otrzymanie wsparcia, pokazuje też zainteresowanie tematem i pozwala skupić się na pisaniu. Oczywiście cały czas podczas tego okresu będę wykonywał sesje, ale na pewno nie będę nic na stronie publikował.

Tutaj będę zamieszczał procentowo ile nam udało się zebrać. Przedział 10 tysięcy pozwala wydać razem ze sklepem w formie ebooka. Przedział 15 tysięcy daje możliwość wydania w formie papierowej. Gdyby udało się uzbierać więcej, tym większe prawdopodobieństwo, że jeszcze poprzednie dwie książki „poprawię” i rozbuduję. A to byłoby czymś niesamowitym, bo siłę do tego jeszcze w ciele mam.

4750zł/15.000zł

Mam takie odczucie, że książkę może i piszę, ale jest to dzieło tych, z którymi pracuję podczas regularnych sesji i wspólnej pracy. Bo to te osoby pokazały: że można pokonać wiele granic i zajmować się rzeczami, które ciągle współczesna wiedza akademicka i duchowa pomija. To dzięki wam ta strona w ogóle istnieje. Ale książka potrzebuje również Twojego wsparcia drogi nieznajomy, czytelniku, niesamowito duszo.

Proszę o wpisanie w tytule „Donacja”. Dzięki.

Konto: 15 1050 1214 1000 0092 2600 3227
PayPal

PS

Jeśli możesz udostępnił ten wpis. Dziękuję.

Nikodem